Strona Główna » Szkolenia » Zarejestruj się na szkolenie

Zarejestruj się na szkolenie

Firma Pyramid prowadzi warsztaty szkoleniowe na całym świecie. Szkolenia są stale organizowane na terenie całego kraju. Zachęcamy do wczesnej rejestracji, ponieważ miejsca na wiele naszych warsztatów są szybko rezerwowane. Skontaktuj się z nami, aby ustalić, które warsztaty najbardziej pasują do Twoich potrzeb.

SzkolenieTraining Dates
Wybierz daty
 

Aby otrzymać pełen zwrot ceny, rezygnację należy złożyć 21 dni przed datą rozpoczęcia warsztatów. Rezygnacje złożone w później niż 21 dni przed rozpoczęciem warsztatów uprawniają do otrzymania bonu, którym można zapłacić za przyszłe warsztaty Pyramid. Rezygnacje złożone w dniu lub dzień po rozpoczęciu warsztatów nie uprawniają do zwrotu ani bonu.

Pyramid Educational Consultants może nawiązać współpracę w celu dostosowania swoich usług do indywidualnych potrzeb klientów. Prosimy o kontakt z w celu zgłoszenia specjalnych potrzeb dotyczących szkoleń lub innych usług drogą mailową: zenon@pecs.com, magda@pecs.com.

Aby uzyskać więcej informacji o organizacji naszych szkoleń specjalnie dla Twojego zespołu lub placówki, zapraszamy do kontaktu pod adresem zenon@pecs.com lub pod numerem telefonu +48 601 555 850.