Strona Główna » Kariera

Kariera

Dołącz do nas

Czy spełniasz poniższe kryteria?

 

Tytuł
magistra

 

Znajomość
PECS i Pyramid

 

Praktyczne
doświadczenie

Jeśli tak, szukamy właśnie takich specjalistów jak ty!

Pyramid Educational Consultants to prężnie działająca I ciągle rozwijająca się firma szkoleniowa I doradcza, której celem jest poprawianie jakości życia uczniów z autyzmem I powiązanymi zaburzeniami rozwojowymi. Nasi konsultanci zapewniają szeroką gamę profesjonalnych prezentacji I konsultacji w polsce, gdzie:

  • z dokładnością dostosowujemy nasze usługi do każdej osoby i sytuacji,
  • nieustannie włączamy najnowsze badania naukowe do naszych programów,
  • oferujemy rozwiązania, które są z natury praktyczne.

Skupiamy się na nauczaniu zasad i umiejętności potrzebnych do tworzenia skutecznego środowiska edukacyjnego, aby osoby, dla których świadczymy usługi mogły zacząć z czasem funkcjonować w sposób bardziej niezależny.

Kwalifikacje​:

  • Dyplom magistra w odpowiedniej dziedzinie (np. analiza zachowania, pedagogika specjalna, logopedia).
  • Kandydat musi mieć doświadczenie w stosowaniu modelu PECS oraz Podejścia Pyramid do Edukacji w jednym lub wielu środowiskach. Kandydaci muszą również mieć ukończone szkolenie PECS – Poziom 1 prowadzone przez Pyramid Educational Consultants.
  • Nasi konsultanci pracują z wieloma różnymi specjalistami oraz z rodzinami. Od kandydatów wymagamy rzetelnego praktycznego doświadczenia.

Wybrani kandydaci muszą mieć możliwość częstych podróży na terenie całej Polski (mniej więcej 3-5 dni w tygodniu).

 Jesteśmy dumni z naszej kultury organizacyjnej i dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić wszystkim naszym konsultantom zachowanie odpowiedniej równowagi między pracą a życiem osobistym, dostarczać im ciągłych wyzwań oraz zapewniać nowe możliwości rozwoju.

 Jeżeli szukasz nowych wyzwań, chętnie cię poznamy! Proszę przesłać swoje CV na adres careers@pecs.com / zenon@pecs.com.

Możliwości Działalności Franczyzowej I Otrzymania Licencji

Wraz z ciągłym wzrostem popularności modelu PECS oraz Pyramid Approach to Education zauważamy rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi na całym świecie. Zainteresowanym osobom oferujemy możliwość założenia i rozwijania działalności gospodarczej pod marką Pyramid lub zawarcia umowy licencyjnej z Pyramid na świadczenie produktów i usług Pyramid na określonym terytorium.

Więcej informacji na temat możliwej działalności franczyzowej i otrzymania licencji można uzyskać, kontaktując się z nami na adres development@pecs.com.