Do you want to attend one of our trainings at a more convenient location? Maybe you need the flexibility to accommodate your busy schedule when choosing a workshop date. Our online training offers a solution, allowing you to attend a workshop in the time and place that are best for you.

Chcesz wziąć udział w jednym z naszych szkoleń w bardziej dogodnym miejscu? Może potrzebujesz większej elastyczności przy wyborze terminu szkolenia, aby łatwiej wpasował się on w Twój napięty grafik? Rozwiązaniem są nasze szkolenia online, dzięki którym możesz uczestniczyć w warsztatach w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu prowadzonym przez naszych doświadczonych konsultantów za pośrednictwem naszego łatwego w obsłudze portalu online. Tak jak nasze warsztaty stacjonarne, warsztaty online mają na celu zapewnić praktyczne narzędzia oraz solidne podstawy do wdrażania skutecznych strategii u Twojego wyjątkowego ucznia. Nasi prezenterzy poprowadzą Cię przez teoretyczne elementy lekcji, podadzą przykłady, a także zademonstrują omawiane strategie.  Nasze warsztaty online, przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i rodziców, pozwalają rozwijać się we własnym tempie, dając Ci okienko czasu na ukończenie szkolenia od momentu rozpoczęcia.