Mediach Społecznościowych

Odwiedź nas na mediach społecznościowych:

Wiele osób wdrażających Picture Exchange Communication System (PECS) i/lub Podejście Pyramid do Edukacji ma pytania i potrzebuje szybkiej pomocy. Zapraszamy do dołączenia do naszej kompleksowej Grupy Dyskusyjnej PECS na Facebooku. Członkowie tej zamkniętej grupy mają dostęp do wykwalifikowanych konsultantów Pyramid oraz do tysięcy innych rodziców i specjalistów na całym świecie, którzy wdrażają PECS oraz Podejście Pyramid do Edukacji. Grupa Dyskusyjna PECS stanowi otwarte forum dla osób, które chcą zadawać pytania oraz dzielić się komentarzami i obawami. Każdego miesiąca inny konsultant Pyramid z innego zakątka świata będzie przeglądał posty, odpowiadał na pytania oraz przekazywał szczegółowe informacje na temat organizowania skutecznych lekcji, a także inne pomocne sugestie. Grupa dyskusyjna PECS User Support Group na Facebooku to oficjalny profil społecznościowy dotyczący modelu PECS oraz Podejścia Pyramid do Edukacji. Wejdź na Facebook a i dołącz do grupy już dzisiaj!

Grupy Użytkowników PECS®

Myślisz o dołączeniu do innych entuzjastów metody PECS blisko ciebie, aby nauczyć się nowych umiejętności, zyskać świeże pomysły oraz omówić strategie wdrażania PECS? Istnieją różne grupy w Stanach Zjednoczonych i na świecie, które spotykają się kilka razy do roku. Spotkania trwają około dwie godziny i obejmują sesję kliniczną prowadzoną przez konsultanta Pyramid. Sesje te oferują możliwość ćwiczenia nowych umiejętności, zadawania pytań, rozwiązywania problemów z wdrażaniem modelu PECS, dzielenia się pomysłami, zdobywania kontaktów oraz integracji. Do grup należą rodzice, specjaliści oraz studenci, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat PECS przy jednoczesnym dzieleniu się doświadczeniami z innymi. Mamy nadzieję, że wszyscy członkowie pomogą również wprowadzać metodę PECS do rodzin i szkół, które pracują z osobami potrzebującymi systemu komunikacji funkcjonalnej.

Korzyści Dla Członków Przy Każdym Spotkaniu:

  • Zniżki na warsztaty, konsultacje i produkty sponsorowane przez Pyramid
  • Szansa wygrania bezpłatnego uczestnictwa na dowolnych wybranych przez siebie warsztatach sponsorowanych przez Pyramid
  • Darmowy dostęp do konsultanta Pyramid

Terminy Spotkań:

Każde spotkanie Grupy Użytkowników PECS odbywa się z reguły trzy razy w roku. Nowi członkowie są zawsze mile widziani. Terminy, godziny i miejsca spotkań się różnią. Na chwilę obecną nie zaplanowano żadnego spotkania, jednakże w przypadku zainteresowania utworzeniem grupy prosimy o kontakt na adres zenon@pecs.com.